«Библия секса. Обновленное издание» Пол Джоанидис + видео

«Библия секса. Обновленное издание» Пол Джоанидис Секс и семейная психология

Якщо пара хоче урізноманітнити своє інтимне життя, вона купує Камасутру. Але є книга більш зрозуміла і проста — це «Біблія сексу. Оновлене видання ». Її написав Пол Джоанідіс. Це шосте видання, доповнене.

Якщо ви тільки новачок в області плотських утіх, якщо ви хочете в подробицях дізнатися про цей процес, тоді вам варто читати онлайн цю книгу. Якщо ж ви маєте потребу в відповідях на певні питання, які соромно поставити кому-небудь, ця праця вам точно допоможе. І навіть якщо ви володіє величезним досвідом, вам все одно буде цікаво.

Це книга скоріше не про техніку сексу, а про його душі. Без техніки тут, звичайно ж, не обійтися, але важлива складова — це любов до себе, до свого партнера. Важливо вміти говорити про те, чого вам хочеться і що вам подобається. А ще важливіше — слухати і чути свою половинку, щоб доставити їй максимум задоволення.

Тут є все і про все. Вам більше не доведеться ставити незручні питання подружці або другу. Якщо ви тільки плануєте вступити в статеві стосунки, ви будете підковані знаннями — корисними і дійсно потрібними. Не варто боятися незнання — інформацію можна легко отримати з «Біблія сексу. Оновлене видання ». Бійтеся своїх комплексів і страхів, які, як раз таки, від незнання і можуть привести до невдач.

Особливо важлива ця книга для підлітків, з якими батьки не спілкуються на тему сексу. Щоб уникнути помилок, про які можна пошкодувати в майбутньому, потрібно вивчати подібну літературу. Способи контрацепції, можливі наслідки занадто раннього статевого життя, захворювання — все це важливо і необхідно знати кожному.

Подібний праця повинна лежати на тумбочці біля тумбі, щоб за будь-яких питаннях можна було знайти відповіді. Рекомендуємо завантажити «Біблія сексу. Оновлене видання »Пола Джоанідіса в нашій онлайн-бібліотеці безкоштовно і без реєстрації. Матеріали для скачування ви отримаєте в таких форматах: rtf, txt, fb2, epub.

На щастя, існує багато інших параметрів, які можна застосувати до сексу, крім традиційних пихтіння і хрипіння під скрип ліжкових пружин. Секс з партнером дозволяє вам розкрити ті місця на тілі один одного, де сховані сильні емоції, де заховані надії і мрії, де мешкають сміх і біль і те, що дозволяє вивільнити веселощі, пристрасть і ретельно приховувані непристойні бажання. Щоб досягти цього рівня сексу з іншою людиною, вам потрібен час, щоб дізнатися його, відчувати те, що відчуває він, бачити світ його очима і дозволити партнерові розкрити те, що ви є насправді, а це, в свою чергу, може змусити вас відчувати себе ураженого. Це може бути моторошно. Якщо все, що ви чекаєте від сексу, — це гарантований швидкий сплеск емоцій, то ви, ймовірно, щось втрачаєте.

Середньостатистичний пеніс має деякі частини, які мають особливу чутливість, а всі інші його частини існують просто для того, щоб було чим похвалитися.

«Якщо ви живете один, то вам легше відчувати себе досконалим людиною. Тривалі відносини з іншою людиною примушують вас вступати в конфлікт з різними аспектами вашого характеру, чого багато хто з нас вважали за краще б уникнути. Наприклад, в тривалих відносинах ваш чоловік або дружина, ймовірно, буде постійно нагадувати вам про колись зроблених помилках принаймні шість разів на день. І якщо ви належите до числа тих людей, які не можуть змусити себе змінитися або прийти до компромісу, то, можливо, сімейне життя — це не для вас. »

Батько стояв за кілька футів від берега під час прибою з маленьким хлопчиком по праву руку і маленькою дівчинкою зліва. Діти були приблизно одного віку. Коли хвиля наблизилася, батько сильно напряг свою праву руку. Це допомогло хлопчикові хоробро зустріти насувається хвилю. У той же час батько злегка відпустив ліву руку, залишаючи дівчинку висіти в повітрі таким чином, що їй довелося ухилятися від хвилі всім тілом. Маленького хлопчика вчили того, як треба хоробро дивитися «в обличчя», що насувається хвилі; маленьку дівчинку вчили очікувати того, що чоловік може кинути її напризволяще.

Обратите внимание, что главная цель нашей библиотеки - предоставить доступ к качественным книгам для всех желающих. На данный момент, Вы находитесь на странице скачивания книги .

Наш портал - не нарушает авторские права, предоставляя ссылки для скачивания полных книг, которые доступны к свободному распространению. Книги, которых нет в свободном доступе, Вы можете купить лицензионную книгу, в том числе и . Данная книга относиться к категории книг - Секс и семейная психология.

На сайте предоставлены ознакомительные фрагменты, которые Вы можете скачать и понять насколько книга интересна для Вас.

Видео

Аудиокнига Библия секса. Часть 1 \\ Пол Джоанидис \\ Качественная Озвучка Слушать Онлайн

Аудиокнига Библия секса. Часть 1 \\\\ Пол Джоанидис \\\\ Качественная Озвучка Слушать Онлайн

Библия Секса. 1-2 глава.

Библия Секса. 1-2 глава.

МИСТИЧЕСКАЯ АЗИЯ-Библия секса

МИСТИЧЕСКАЯ АЗИЯ-Библия секса

ОТЗЫВ на книгу Вероники Степановой/ ВСЯ ПРАВДА О СЕКСЕ/ БИБЛИЯ СЕКСА!

ОТЗЫВ на книгу Вероники Степановой/ ВСЯ ПРАВДА О СЕКСЕ/ БИБЛИЯ СЕКСА!

Книги о сексе и мозге - какие почитать. Как хочет женьщина и д.р.

Книги о сексе и мозге - какие почитать. Как хочет женьщина и д.р.

54 глава. Как удлинить время эрекции? "Библия секса"

54 глава. Как удлинить время эрекции? "Библия секса"

Библия секса-The Sex Bible.

Библия секса-The Sex Bible.

73-74.1 главы Бог и секс "Библия секса"

73-74.1 главы Бог и секс "Библия секса"

67 глава. Барби-предмет поклонения. "Библия секса"

67 глава. Барби-предмет поклонения. "Библия секса"

74 глава часть 2, секс в 19-том веке "Библия секса"

74 глава часть 2, секс в 19-том веке "Библия секса"

глава 21 часть 2. Библия секса. "Оральный секс"

глава 21 часть 2. Библия секса. "Оральный секс"
Поделиться или сохранить к себе: